Montanistika

júl
2010

Dúbravské a Magurské bane

Mladá dynamická partia sa zišla v piatok, 11. júla 2003 v ranných hodinách na ružomberskej železničnej stanici. Team mal toto zloženie: Miro, Pavol, Marián, Jakub a Luděk. Nastáva zdanlivo nemožná úloha: Ako uložiť toľko materiálu a hlavne ľudí do auta Škoda 120? Napokon sa všetko podarilo. Miro nemohol dýchať, ale zvládol to.

Čítať ďalej...

júl
2010

Infiltrace

Devadesátá léta zrodila či rozvinula celou řadu nových kulturních a společenských fenoménů, z nichž většina je nějak spjata s klubovou scénou či internetem. Právě internet propojil drobné izolované skupiny a aktivní jedince a přispěl tak ke vzniku určitých proudů, namísto dřívější série víceméně izolovaných akcí. Většina těchto proudů zůstává v rámci undergroundu, ale toto slovo změnilo svoji podstatu.

Čítať ďalej...

Oznamy

Vitajte na novej stránke OSS Ružomberok. Stránku sme pre Vás aktualizovali, aby bolo jej prezeranie príjemnejšie aj na mobilných zariadeniach.

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme rozvíjať jaskyniarsku činnosť v oblasti Ružomberka.

Prečítajte si viac...

Pripojte sa k nám na Facebooku

Štatistiky

Kontaktujte nás

Ak sa Vám páči to čo robíme a radi by ste sa dozvedeli viac, pridali sa k nám pri poznávaní podzemných svetov, prípadne by Vás zájímalo čosi iné, budeme radi, keď nás kedykoľvek kontaktujete!

Kontaktné informácie

© 2001-2021, OSS Ružomberok, webdesign INTELI.SK