záznam z výročnej schôdze OS Ružomberok konanej dňa 4. 9. 1993

Prítomní: Š.Gajdoš, I. Rek, Ing. D. Mydlo, RNDr. Šavrnoch J., Veteška J., B.Petrák, M.Ridoška, Sitek Š., Sališ L., Mahút P., Baláž M., Obdržálek M., Olejník J., Schnírerová I., Moravčíková E., Polóniová M.,
čakatelia: Jaššák D., Mahút P.

Program

Voľba predsedu

Predseda OS poprosil prítomných o uvolnenie z funkcie predsedu. Ako dôvod uviedol:

OS Ružomberok patrila už od svojich začiatkov k najlepším OS, čo sa týkalo činnosti prác v jaskyni a zlepšovacích návrhov. Zásluhy na tejto činnosti mali všetci členovia skupiny, včetne dobrých predsedov - ako bol Z. Hochmuth a D.Mydlo. Mnohí sa dostali aj za hranice, kde spravili tiež dobré meno.

V poslednom období činnosť OS poľavila, čo sa týka prác v jaskyniach. Veľké problémy robí vypisovanie technických denníkov, zaplatiť členské príspevky, zorganizovať väčšiu pracovnú skupinu na prácu v jaskyni a iné nedostatky týkajúce sa nedodržiavania stanov.

Moja organizačná činnosť je slabšia a preto žiadam o zvolenie nového predsedu, ktorý má väčšie skúsenosti s prácou a činnosťou OS. Môj návrh je, aby nový predseda OS bol J.Šavrnoch.

Ďalej žiadam o zrušenie členstva v SSS, dôvod neudávam.

(pozn. O rok neskôr sa odčlenil a založil SCHV)

V Ružomberku 4. 9. 1993
Štefan Gajdoš
predseda OS Ružomberok

Zdroj: archív OS Ružomberok

Oznamy

Vitajte na novej stránke OSS Ružomberok. Stránku sme pre Vás aktualizovali, aby bolo jej prezeranie príjemnejšie aj na mobilných zariadeniach.

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme rozvíjať jaskyniarsku činnosť v oblasti Ružomberka.

Prečítajte si viac...

Pripojte sa k nám na Facebooku

Štatistiky

Kontaktujte nás

Ak sa Vám páči to čo robíme a radi by ste sa dozvedeli viac, pridali sa k nám pri poznávaní podzemných svetov, prípadne by Vás zájímalo čosi iné, budeme radi, keď nás kedykoľvek kontaktujete!

Kontaktné informácie

© 2001-2021, OSS Ružomberok, webdesign INTELI.SK