Myšlienka projektu Ružomberského jaskyniarskeho servera sa zrodila už niekedy v roku 1999. Stránku vtedy navrhol Vlado Šulík. Celé sa to malo realizovať pod hlavičkou jedného speleoklubu. Bohužiaľ našiel sa "lepší projekt", ktorý však nikdy nebol spustený. Od pôvodného variantu sa načas upustilo. Až na sklonku roku 2001 som sa dal do partie s Júliusom Stančokom. On prerobil základový design Vlada Šulíka, pričom profesionálne zvládol návrh a spracovanie webu. V rámci technických možností sa všetko dočasne realizovalo u Jula. Vlado Šulik vyhotovil preklad do angličtiny. S odborným dohľadom predsedu skupiny sme vytvorili to na čo sa práve pozeráte... Uvedená fotografia je zo 7. apríla 2002, kedy bol web oficiálne uvedený do užívania pre jaskyniarov i ne-jaskyniarov celého sveta...

Oznamy

Vitajte na novej stránke OSS Ružomberok. Stránku sme pre Vás aktualizovali, aby bolo jej prezeranie príjemnejšie aj na mobilných zariadeniach.

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme rozvíjať jaskyniarsku činnosť v oblasti Ružomberka.

Prečítajte si viac...

Pripojte sa k nám na Facebooku

Štatistiky

Kontaktujte nás

Ak sa Vám páči to čo robíme a radi by ste sa dozvedeli viac, pridali sa k nám pri poznávaní podzemných svetov, prípadne by Vás zájímalo čosi iné, budeme radi, keď nás kedykoľvek kontaktujete!

Kontaktné informácie

© 2001-2021, OSS Ružomberok, webdesign INTELI.SK