Oblastná speleologická skupina Ružomberok je občianske združenie záujemcov o kras a speleológiu. Klub pôsobí od roku 1964 na území Veľkej Fatry, Nízkych Tatier (severozápadná časť), Chočských vrchov a Šípskej Fatry.

Členovia klubu sa venujú vyhľadávaniu, prieskumu a ochrane krasových javov, predovšetkým jaskýň a priepastí. OSS Ružomberok je právnym subjektom a je členom Slovenskej speleologickej spoločnosti.

 

oss 1

História

Na jeseň roku 1964, vznikla v Ružomberku jaskyniarska skupina, ktorá po začlenení do SSS pracuje podnes.

Zistite viac...

oss 5

Členovia

OSS Ružomberok združuje ľudí so záujmom o speleológiu a montanistiku z regiónu dolného Liptova. Pozrite sa, v akom zložení naša skupina pracuje.

Zistite viac...

oss 3

Výročné správy

Prezrite si výročné správy o činnosti OSS Ružomberok už od roku 1968.

Zistite viac...

 

Oznamy

Vitajte na novej stránke OSS Ružomberok. Stránku sme pre Vás aktualizovali, aby bolo jej prezeranie príjemnejšie aj na mobilných zariadeniach.

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme rozvíjať jaskyniarsku činnosť v oblasti Ružomberka.

Prečítajte si viac...

Pripojte sa k nám na Facebooku

Štatistiky

Kontaktujte nás

Ak sa Vám páči to čo robíme a radi by ste sa dozvedeli viac, pridali sa k nám pri poznávaní podzemných svetov, prípadne by Vás zájímalo čosi iné, budeme radi, keď nás kedykoľvek kontaktujete!

Kontaktné informácie

© 2001-2021, OSS Ružomberok, webdesign INTELI.SK