Vitajte na stránke jaskyniarskeho fóra. Budeme radi, keď sa tu podelíte s Vašimi názormi, postrehmi a novinkami. Vzhľadom na problémy so spamom sme nové fórum postavili na platforme Disqus. Jedná sa o systém, ktorý ku komentovaniu článkov využívajú viaceré veľké spravodajské servery. Je teda možné, že ho už budete odniekiaľ poznať. Niet sa teda čoho báť - pridávanie komentárov je intuitivne a je možné prihlásiť sa aj cez svoje existujúce konto na Facebooku, Google, alebo Twitteri. Veríme, že sa Vám nové fórum bude páčiť.

Oznamy

Vitajte na novej stránke OSS Ružomberok. Stránku sme pre Vás aktualizovali, aby bolo jej prezeranie príjemnejšie aj na mobilných zariadeniach.

Partneri

Radi by sme sa poďakovali partnerom nášho klubu, ktorý ho podporujú a aj vďaka nim môžeme rozvíjať jaskyniarsku činnosť v oblasti Ružomberka.

Prečítajte si viac...

Pripojte sa k nám na Facebooku

Štatistiky

Kontaktujte nás

Ak sa Vám páči to čo robíme a radi by ste sa dozvedeli viac, pridali sa k nám pri poznávaní podzemných svetov, prípadne by Vás zájímalo čosi iné, budeme radi, keď nás kedykoľvek kontaktujete!

Kontaktné informácie

© 2016, OSS Ružomberok, webdesign INTELI.SK